Wywiad w SalveTV z dnia 5 września 2017

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2017_SalveTV_wywiad_SalveTV-5_09_2017.jpg

5 września 2017 r. gośćmi programu „Temat Dnia" w Telewizji Salve byli ks. Paweł Śmierzchalski MIC, dyrektor Ośrodka Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów, kapelan Hospicjów Domowych diecezji warszawsko – praskiej, dr n. med. Tomasz Dzierżanowski oraz kierownik medyczny Ośrodka Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie i adiunkt Pracowni Medycyny Paliatywnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, którzy w rozmowie z Ewą Pietrzak zastanawiali się nad tym, czy istnieje recepta na dobrą śmierć i co to znaczy być jak św. Matka Teresa.

Cały wywiad można obejrzeć na stronach SalveTV lub na YouTube