Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Portal informacyjny warszawskiej Pragi

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Relacja z XI Ogólnopolskiej Konferencji Wolontariatu Hospicyjnego - Radom, 12-14 PAŹDZIERNIKA 2018

Relacja naszych hospicyjnych wolontariuszek Ewy Sierpińskiej i Magdaleny Gołębiewskiej:

W dniach 12-14 GRUDNIA 2018 miałyśmy zaszczyt być zaproszone oraz uczestniczyć w 11 Konferencji Wolontariatu Hospicyjnego w Radomiu z okazji 15-lecia miejscowego Hospicjum. Spotkanie, w którym brali udział wybitni profesorowie, lekarze, dyrektorzy oraz wolontariusze z całej Polski i zagranicy. Konferencja zorganizowana była na najwyższym poziomie przekazywania wiedzy, serdeczności, gościnności oraz organizacyjnym. Konferencja przerosła swoim poziomem i przygotowaniem oraz ogromem pracy że strony Organizatorów nasze oczekiwania. Szkoda, że pośród nas zabrakło tych, dla których ta Konferencja, wniosła by ogrom wiedzy w sferę zawodową oraz wolontaryjną.

Radom z ogromnym sercem nas przywitał i tak samo pożegnał, zapraszając jednocześnie na oficjalne zakończenie obchodów 15-lecia swojego Hospicjum, które odbędzie się w listopadzie tego roku, jak i na najbliższe Konferencje przez nich organizowane. Wielki szacunek dla organizatorów.

Radom, tak trzymać, DZIĘKUJEMY

Zdjęcia

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE