Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

XV Hospicyjny Piknik Praski 19 MAJA 2019

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2019_piknik-praski_PlakatPiknikPraski2019ok-3.png

19 MAJA 2019 w V niedzielę Wielkanocy zapraszamy na zakończenie żonkilowych „Pól Nadziei 2018/2019"  na  XV Charytatywny Hospicyjny Piknik Praski, który odbędzie się w godz. 11.30 - 15.00 w ogródku Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy przy ul. Podskarbińskiej 2.

W trakcie Pikniku zostaną wręczone nagrody dla laureatów żonkilowego konkursu literackiego, a także kilka placówek oświatowych zostanie uhonorowanych tytułem „Przyjaciel Pól Nadziei”. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 KWIETNIA 2019.


W czasie trwania pikniku szkolni wolontariusze z zaprzyjaźnionych szkół będą kwestować do oznakowanych puszek na rzecz Ośrodka Hospicjum Domowe. Przyjmijmy ich życzliwie jako widzowie i uczestnicy hospicyjnego pikniku. Wspierajmy kwestarzy dobrym słowem i uśmiechem :)

Dla dziecięcej widowni, ich rodziców, dziadków i dalszej rodziny  przygotowywane  są  już liczne atrakcje. Jakie to się wkrótce okaże :)  

Wszystkich uczestników pikniku już dzisiaj zachęcamy do robienia zdjęć i do dzielenia się nimi na stronie fb OHD i na niniejszej stronie wydarzenia.  „Na już" zachęcamy „Lubiących OHD" do zarezerwowania sobie czasu w tę majową niedzielę :)

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/2233061223417251/

 

Plakat do pobrania

 

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE