Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Kolonie letnie w Trzcielu 2019

Od 17 do 25 LIPCA 2019 dzieci osierocone uczestniczyły w koloniach letnich w Trzcielu nad rzeką Obrą między jeziorami: Młyńskim i Wielkim w pobliżu autostrady A2 w Ziemi Lubuskiej. Był to już kolejny pobyt dzieci osieroconych w tym malowniczo położonym mieście i ciekawym turystycznie regionie Polski.

Jak pamiętacie, Trzciel jest znany z wyrobów wikliniarsko-trzciniarskich (meble, koszyki) i upraw szparagów (Festiwal SZPARAGOWE ŻNIWA). Atrakcjami turystycznymi miasta są trasy rowerowe, szlak kajakowy Obrą. Jedną z atrakcji przygotowanych specjalnie dla naszych kolonistów była nowo otwarta plaża z czystą wodą w jeziorze. Były też kajaki i zabawy w wodzie.

Zobacz wpis i album

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2019_trzciel_trzciel-2019-001.jpg

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE