Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Koncert kolęd 25 STYCZNIA 2020 relacja

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2020_2020-01-25-ViolaBrzezinskaKoncertKoled.png

25 STYCZNIA 2020 w sobotę, w godz. 16.00-17.00 dane nam było zasłuchać się w znane polskie kolędy zaśpiewane przez Violę Brzezińską w nowych gitarowych aranżacjach Sławka Kosińskiego. Z wielką nieśmiałością na zaproszenie Pani Violi dorośli widzowie włączali się do wspólnego śpiewania. Dzieci zdecydowanie odważniej dawały się słyszeć i dowodziły, że świetnie sobie radzą z nutkami i ze znajomością tekstów kolęd. Zainteresowanie najmłodszych dzieci wzbudzała oczywiście stajenka z maleńkim Jezusem, Maryją i Józefem i dużymi figurami w góralskich strojach. Dopiero w pełnym blasku oświetlenia okazało się że bohaterami drugiego planu był lisek i jelonek. Po koncercie laureaci hospicyjnego konkursu na bożonarodzeniową kartkę dla chorych przez kolejną godzinę otrzymali żonkilowe dyplomy wraz z upominkami w trzech kategoriach wiekowych przedszkola, szkoły podstawowe klasy 0-3 i klasy 4-8. Czasami w drodze po nagrodę wspierało laureatów rodzeństwo lub jedno z rodziców. Czasami gratulacjom towarzyszyły również krótkie pytania o trud tworzenia nagrodzonej pracy.

Dzieci, które nie dojechały na galę, prosimy, żeby się nie martwiły o swoje dyplomy i prezenty. Mogą je odebrać w siedzibie OHD przy ul. Tykocińskiej 27/35 w Warszawie.

 

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie na koncert, galę i za szczodrość okazaną naszym wolontariuszom kwestującym podczas wydarzenia. Szczególnie serdeczne podziękowania kierujemy do tych dzieci i do ich rodziców, którzy wytrwali do końca wręczania nagród, mimo iż swoje dyplomy dzieci np. z przedszkoli odebrały dużo wcześniej niż laureaci z klas 4-8 :)

 

Z niesłabnącą nadzieją przypominamy w tym albumie trzy prace, do autorów których nie udało się dotrzeć z nowiną o nagrodach i wyróżnieniach. Gdyby ktoś z Internautów je rozpoznał prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Galeria

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE