Koncert kolęd 25 STYCZNIA 2020 relacja

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2020_2020-01-25-ViolaBrzezinskaKoncertKoled.png

25 STYCZNIA 2020 w sobotę, w godz. 16.00-17.00 dane nam było zasłuchać się w znane polskie kolędy zaśpiewane przez Violę Brzezińską w nowych gitarowych aranżacjach Sławka Kosińskiego. Z wielką nieśmiałością na zaproszenie Pani Violi dorośli widzowie włączali się do wspólnego śpiewania. Dzieci zdecydowanie odważniej dawały się słyszeć i dowodziły, że świetnie sobie radzą z nutkami i ze znajomością tekstów kolęd. Zainteresowanie najmłodszych dzieci wzbudzała oczywiście stajenka z maleńkim Jezusem, Maryją i Józefem i dużymi figurami w góralskich strojach. Dopiero w pełnym blasku oświetlenia okazało się że bohaterami drugiego planu był lisek i jelonek. Po koncercie laureaci hospicyjnego konkursu na bożonarodzeniową kartkę dla chorych przez kolejną godzinę otrzymali żonkilowe dyplomy wraz z upominkami w trzech kategoriach wiekowych przedszkola, szkoły podstawowe klasy 0-3 i klasy 4-8. Czasami w drodze po nagrodę wspierało laureatów rodzeństwo lub jedno z rodziców. Czasami gratulacjom towarzyszyły również krótkie pytania o trud tworzenia nagrodzonej pracy.

Dzieci, które nie dojechały na galę, prosimy, żeby się nie martwiły o swoje dyplomy i prezenty. Mogą je odebrać w siedzibie OHD przy ul. Tykocińskiej 27/35 w Warszawie.

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie na koncert, galę i za szczodrość okazaną naszym wolontariuszom kwestującym podczas wydarzenia. Szczególnie serdeczne podziękowania kierujemy do tych dzieci i do ich rodziców, którzy wytrwali do końca wręczania nagród, mimo iż swoje dyplomy dzieci np. z przedszkoli odebrały dużo wcześniej niż laureaci z klas 4-8 :)

Z niesłabnącą nadzieją przypominamy w tym albumie trzy prace, do autorów których nie udało się dotrzeć z nowiną o nagrodach i wyróżnieniach. Gdyby ktoś z Internautów je rozpoznał prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.