Nagrody w konkursie na kartkę świąteczną 2019

b_200_200_16777215_00_images_kartka-swiateczna_2019_wyniki_2019-12-24-konkurs-na-kartke-09.jpg

Pragniemy poinformować wszystkich laureatów konkursu na kartkę świąteczną, że osoby, które nie odebrały nagród i dyplomów w trakcie koncertu mają taką możliwość do 19 LUTEGO 2020 do godz. 16:00.

Zapraszamy do Ośrodka Hospicjum Domowe, po wcześniejszym umówieniu się mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.