Msza hospicyjna i modlitwy różańcowe

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2020_matka-boza-lourdes.jpg

Najbliższa Msza święta hospicyjna za wszystkich podopiecznych Ośrodka Hospicjum Domowe odbędzie się we czwartek 2 KWIETNIA 2020 w Parafii Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 o godz. 17:00. Zgodnie z zaleceniami sanitarnymi prosimy o uczestnictwo w domach.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w domach we wspólną modlitwę różańcową, która odbywa się codziennie o godz. 20:30

Módlmy się za chorych cierpiących i zmarłych oraz za personel hospicjum.

Planujemy uruchomienie transmisji na facebooku Parafii Matki Bożej z Lourdes - link