Podziękowanie za dary od dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 175 w Warszawie - marzec 2016

Więcej...

18 marca 2016 roku po raz kolejny otrzymaliśmy dary od dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 175 w Warszawie. Przekażemy je chorym pozostających pod opieką naszego hospicjum.

 

Zbiórka darów, która odbyła się w szkole, jest efektem prężnej działalności Samorządu Uczniowskiego, którym opiekuje się Pani Dorota Jelińska (na zdjęciu z uczniami w/w szkoły).

Samorząd Uczniowski angażuje uczniów w liczne akcje charytatywne, w tym na rzecz naszego Ośrodka Hospicjum Domowe.

Więcej...

Dary dla OHD ze Szkoły Podstawowej nr 312 w Warszawie

Więcej...Więcej...

Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas we współpracy z Samorządem Uczniowskim Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie pod kierunkiem katechetki Pani Teresy Nieckuli i nauczycielki matematyki, Pani Elżbiety Łozińskiej zorganizowali w czasie spotkań z Rodzicami w listopadzie i grudniu 2015 roku kiermasz ciast. Dzięki tej dwumiesięcznej akcji uzbierali kwotę 4074,60 zł, którą przeznaczyli na rzecz chorych będących pod opieką naszego Ośrodka Hospicjum Domowe. Uczniowie przygotowali również świąteczne podarunki z myślą o swoich rówieśnikach z hospicyjnej grupy dzieci osieroconych z naszego Ośrodka.

Dziękujemy wszystkim Uczniom, ich Rodzicom, Nauczycielom i Dyrekcji Szkoły za ten dar życzliwości i solidarności z chorymi i ich rodzinami, a szczególnie za to bardzo konkretne doświadczenie, że nie są sami w chorobie. DZIĘKUJEMY:)

 

Strona Szkoły: www.sp312.waw.pl

 www.facebook.com/SP312/

Dary od nowożeńców, Karoliny i Krzysztofa Kwiatkowskich

Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu KAROLINIE i KRZYSZTOFOWI KWIATKOWSKIM, którzy poprosili swoich Gości Weselnych, by w dniu ślubu zamiast kwiatów obdarowali ich przyborami szkolnymi z przeznaczeniem dla dzieci osieroconych z naszego Ośrodka Hospicjum Domowe.
Gości Weselnych Państwa Kwiatkowskich także prosimy o przyjęcie serdecznych podziękowań za tak kolorowe urzeczywistnienie tej prośby.

Więcej...Więcej...Więcej...

 

"Bardzo cieszymy się, że mogliśmy chociaż trochę pomóc Dzieciom, które są pod Państwa opieką" - Karolina i Krzysztof Kwiatkowscy.

Pluszaki ze szkoły Wing Tsun Kung Fu

Więcej...

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom, a także Si-Fu Jarosławowi Buciowi z warszawskiej szkoły Wing Tsun Kung Fu za obdarowanie pluszowymi misiami dzieci osieroconych będących pod opieką naszego Ośrodka Hospicjum Domowe przy ul. Tykocińskiej 27/35 w Warszawie.

Wszystkim osobom zaangażowanym w mikołajkową akcję prezentową przesyłamy wraz z życzeniami i noworocznymi serdecznościami zaproszenie na hospicyjny Charytatywny Koncert Kolęd, który odbędzie się w sobotę, 16 STYCZNIA 2016 roku o godzinie 16.00 w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 w Warszawie.

 

Link do koncertu:
https://www.facebook.com/events/433757390167872/
http://www.hospicjum-domowe.waw.pl/…/485-charytatywny-konce…

 

Strony internetowe szkoły Wing Tsun Kung Fu:
http://www.wt-warszawa.pl/
https://www.facebook.com/KungFuWingTsun

Przybory szkolne dla dzieci 2015/2016

Kolejne dary dla dzieci. Ostatnio przybory szkolne dostaliśmy od pary nowożeńców, Fundacji PKO BP i od wolontariatu pracowniczego Banku BPH GE Volunteers..

 

 

 

 

BACK_TO_TOP_OF_PAGE