Podziękowanie za XV Hospicyjny Piknik Praski 19 MAJA 2019

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2019_piknik-praski_piknik-praski-2019-foto-01.jpg

Zdjęcia z pikniku

Film

Moi kochani,

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim wolontariuszom i pracownikom, zaangażowanym w XV Charytatywny Rodzinny Hospicyjny Piknik Praski.
Bez Was to dzieło nie udałoby się. Dzięki Waszemu zaangażowaniu  goście imprezy dobrze się bawili.

Dziękuję:
Ani, Asi i Teresce – stanowisko przy kole fortuny;
Iwonce i Krysi – stanowisko przy ciastach;
Beatce i Irmie – stanowisko z przedmiotami na aukcję i na sprzedaż;
Ewie – mierzenie ciśnienia i cukru we krwi;
Agacie i Kasi – malowanie buziek;
Arturowi – fotograf i kierowca;
Mirkowi – kierowca;
Magdzie – współkoordynator imprezy;
Dziękuję bardzo również osobom, które upiekły ciasto. Dziękuję darczyńcom, którzy przekazali fanty do koła fortuny oraz na aukcje.
Szczególne podziękowania dla Zuzanny i Moniki, które ofiarowały własnoręcznie wykonane wyroby z gliny, które uświetniły nasze aukcje.
Dziękuję osobom zaangażowanym w prace różne, których nie da się opisać, a były niezbędne: Anji, Mateuszowi, Danusi, Bożennie, Monice, Robertowi.
Dziękuję Bożence, naszej wolontariuszce i nauczycielce ze Szkoły Podstawowej nr 366 za zaangażowanie uczniów.
Dziękuję Pani Dorocie, nauczycielce ze Szkoły Podstawowej nr 373 za wieloletnią współpracę oraz zaangażowanie uczniów.
Uczniowie obydwu szkół:
pompowali baloniki rurki, robili z nich zwierzątka i rozdawali dzieciom;
przeprowadzili pokaz baniek mydlanych;
malowali buźki dzieciom;
sprzedawali wodę i lemoniadę;
Dziękuję Wam wszystkim za serce, poświęcony czas oraz pełne zapału zaangażowanie.

Renia Górska