Zaproszenie na III Konferencję Onkologiczno-Paliatywną w dniach 8-9 września 2017 r.

Więcej...

Serdecznie zapraszam na kolejną edycję Konferencji Onkologiczno-Paliatywnej im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, tym razem pod hasłem: „Opieka zintegrowana-hospicyjne drogowskazy”, która odbędzie się w dniach 8-9 września 2017 r.

Więcej...

Zaproszenie dla opiekunów osób chorych, starszych i niepełnosprawnych na spotkanie w dniu 25 lutego 2017 r.

Więcej...

W dniu 25 lutego 2017 r. (sobota) Caritas Polska zaprasza opiekunów osób chorych, starszych i niepełnosprawnych do Centrum Okopowa, przy ulicy Okopowej 55, na specjalne spotkanie dla nich przeznaczone. Podczas spotkania specjaliści - lekarz, psycholog, rehabilitant i pracownik socjalny - omówią najważniejsze tematy związane z opieką nad chorym oraz z dbaniem o zdrowie psychiczne samych opiekunów. Celem spotkania jest pomoc opiekunom w pełnieniu ich ważnej roli.

Więcej...

Zaproszenie na rekolekcje "Bóg nigdy nie przestaje kochać człowieka" dla osób z chorobą nowotworową po zakończonym specjalistycznym leczeniu onkologicznym

Więcej...

W dniach 13-18 lutego oraz 5-10 czerwca 2017 r. odbędą się dwa turnusy "Bóg nigdy nie przestaje kochać człowieka", które przeznaczone są dla osób z chorobą nowotworową po zakończonym specjalistycznym leczeniu onkologicznym.
Spotkania rekolekcyjne organizowane są przez Ośrodek Formacyjny Rycerstwa Niepokalanej w Niepokalanowie Lasku.

Więcej...

Zaproszenie na konferencję PER MORTEM II 23 stycznia 2017 r.

Więcej...

Społeczne Towarzystwo Hospicjum Cordis serdecznie zaprasza na drugą edycję konferencji pt. PER MORTEM II.

Tematem konferencji są problemy związane z procesem umierania i śmierci. Pomocą w tych rozważaniach będą: filozofia cierpienia, bioetyka, teologia dogmatyczna, nauki biologiczne, psychologia i wiara chrześcijańska.

Więcej...

Relacja z andrzejkowego spotkania w OHD w dniu 3 grudnia 2016 r.

Więcej...

3 grudnia 2016 r. w sobotę odbyły się andrzejkowo - świąteczne zabawy dla dzieci z hospicyjnej gromadki. Były wróżby na wesoło, zabawy ruchowe, robienie kartek świątecznych, bombek, choinek i malowanie buziek.

Więcej...

BACK_TO_TOP_OF_PAGE