Konkurs na kartkę świąteczną 2014 - nagrodzeni i wyróżnieni

5 grudnia 2014 r. został rozstrzygnięty konkurs na kartkę świąteczną dla chorych. 15 grudnia odbędzie się uroczyste zakończenie konkursu, na którym rozdane zostaną dyplomy i upominki dla dzieci nagrodzonych.

W tym roku w konkursie uczestniczyło:
69 przedszkoli,
47 szkół podstawowych na poziomie klas 0-3,
49 szkół podstawowych na poziomie klas 4-6.

Konkurs odbywa się corocznie w ramach akcji „Pola Nadziei”, a jego celem i przesłaniem jest szeroko pojęta edukacja charytatywna. Ma on także zachęcać dzieci do bardziej bezinteresownego przeżywania świąt Bożego Narodzenia, dzielenia się nimi z ludźmi w potrzebie.

 

 

Ponieważ nie dysponujemy skanami wszystkich kartek, załączamy plik .xls z pełną listą dzieci nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie na kartkę świąteczną.

 

Lista nagrodzonych i wyróżnionych

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych i wyróżnionych kartek w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 

 

Prace nagrodzone:

 

Przedszkola

1. miejsce - Julia Leszczyńska
2. miejsce - Lena Turek
2. miejsce - Oliwia Janczarek
3. miejsce - Iga Krakowiak
3. miejsce - Weronika Suchecka

Szkoły kl. 0-3

1. miejsce - Mateusz Krasuski
2. miejsce - Aniela Dudel
2. miejsce - Eryk i Ksawery Nowosielscy
3. miejsce - Gustaw Jaworek
3. miejsce - Weronika Kroc
3. miejsce - Weronika Szulecka

Szkoły kl. 4-6

1. miejsce - Natalia Górka
2. miejsce - Maksymilian Czerwiński
3. miejsce - Lena Leszczyńska

 

Prace wyróżnione:

 

Przedszkola

4- letnie dzieci z gr. III 'Motylki'.
Agata Wójcik
Aleksandra Bałdyga
Alicja Romanowska i Karolina Łukaszuk
Alicja Zaborowska
Asia Wasilewska
Bartosz Wasikowski
Blanka Brzuzek
Bruno Foks
Dominika Mauer
Dominik Mielcarz
Emilka Zasuwa
Fryderyk Gzowski
Gabrysia Wielądek
Hanna Czapska
Hela i Zuzia
Julia Szeczocka
Józefina Bajońska
Kalina Kaniewska
Karolina Zalewska
Kinga Neczaj
Krystian Szkuta
Lena Dobrogowska
Lena Mioduszewska
Lenka i Ilania Kaczmarczyk
Liliana Strzelczuk
Maciej Siennicki
Magdalena Czerkas
Maja C. (5 lat)
Maja Kozioł
Maja Milcarz
Maksymilian Morys
Maksymilian Pałka
Marcel Bogusz
Marta Cupiał
Michalina Król
Michalinka Żwinis
Michał Kumik
Michał Milewski
Natalia Myszka
Natalia Snopek
Natlia Plutka
Nikola Kubiak
Ola Chacińska
Ola - grupa Biedronki
Oliwia Szuba
Patrycja Stachnik
Paulina Żuk
Ryś Kornaszewski
Staś Kolanecki
Szymon Beroud
Tosia
Wiktoria Urbanowska
Zosia Parzych
Zosia Zielińska
Zuzanna Nowakowska

Szkoły kl. 0-3

Adam Różowicz
Agata Kowalik
Aleksandra Kosiorek
Alicja Brzozowska
Anna Wasilewska
Benik Geworgian
Dominika Krawczyk
Gabriela Walas
Joanna Bukowska
Julianna Zawadzka
Julia Sztachańska
Karina Nagielska
Laura Kozierewicz
Marcin Rydel
Marta Subczyńska
Marta Szczesna
Martyna Tryk
Marysia Siennicka
Mateusz Podleś
Natalia Pawlik
Natalia Rusin
Natalia Węglowska
Nela Gołos
Ola Bimczok
Oliwia Biegała
Oliwia Komorowska
Patrycja Cichocka
Patrycja Stefankowska
Paulina Matulak
Sandra Morgiewicz
Violetta Sobczak
Wanda Gwiazda
Wiktoria Ptak
Wiktor Wardan
Wojciech Zalewski
Zuzanna Więcek

Szkoły kl. 4-6

Aleksander Grochowski
Aleksander Pietrusiński
Aleksandra Markiewicz
Aleksandra Markiewicz
Aleksandra Popis
Aleksandra Roś
Aleksandra Szymanek
Aleksndra Gomoradzka
Aneta Nowalska
Basia Sotel
Blanka Gołos
Dominika Chodakowska
Dominika Żyżyńska
Ebru Atak
Emilia Ślemp
Gabrysia Krukowska
Hubert Borzymek
Joanna Huba
Julia Wasiluk
Justyna Szafraniec
Kamila Majewska
Katarzyna Nowak
Maciej Kaźmierczyk
Maciek Lekki
Magdalena Senatorowicz
Mariusz Parys
Mateusz Suchocki
Małgosia Mańkowska
Natalia Kwiatkowska
Natalia Milewska
Patrycja Krystofik
Patrycja Puchałka
Piotr Garlicki
Sara Pawęska
Weronika Rogowicz
Weronika Siedlecka, Julka Małkiewicz
Wiktoria Zarecka
Wioleta Marszałek
Zuzanna Domaniewicz

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE