Konkurs na kartkę świąteczna 2015 - nagrodzone i wyróżnione

 

5 grudnia 2015 roku został rozstrzygnięty Konkurs na Kartkę Świąteczną dla Chorych. 16 stycznia 2016 roku o godzinie 16:00 w kościele pw. Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 w Warszawie podczas Charytatywnego Koncertu Kolęd odbędzie się uroczyste zakończenie konkursu - wręczone zostaną dyplomy i upominki dla dzieci nagrodzonych.

 

 

 

W tym roku w konkursie uczestniczyło:


58 przedszkoli,

31 szkół podstawowych na poziomie klas 0-3,

26 szkół podstawowych na poziomie klas 4-6,

4 gimnazja.

 

Konkurs odbywa się corocznie w ramach akcji „Pola Nadziei”, a jego celem i przesłaniem jest szeroko pojęta edukacja charytatywna. Ma on także zachęcać dzieci do bardziej bezinteresownego przeżywania świąt Bożego Narodzenia, dzielenia się nimi z ludźmi w potrzebie.

Dołączamy listę nagrodzonych i wyróżnionych wraz z danymi uzupełniającymi.

 

Lista nagrodzonych i wyróżnionych

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych i wyróżnionych kartek w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 

 

 

Prace nagrodzone:

 

Przedszkola

1. miejsce - Mikołaj Guza
2. miejsce - Aleksandra Czajkowska
2. miejsce - Amelia Rowińska
2. miejsce - Krzysztof Sulejewski
3. miejsce Hanna Łuszczek
3. miejsce - Iga Jendra
3. miejsce - Kacper Kosewski
3. miejsce - Maria Wrzosek
3. miejsce - Sara Gorczyczewska

Szkoły kl. 0-3

1. miejsce - Magdalena Antoniuk
2. miejsce - Dawid Siudek
2. miejsce - Mateusz Krasuski
2. miejsce - Nikola Kępka
3. miejsce Alicja Maciąg
3. miejsce - Karol Mierzejewski
3. miejsce - Marta Mroczek
3. miejsce - Patryk Jurek

Szkoły kl. 4-6

1. miejsce - Maciej Kaźmierczak
2. miejsce - Agata Razcwarkow
2. miejsce - Tomasz Miron
3. miejsce - Blanka Gołos
3. miejsce - Piotr Smolarek

 

Prace wyróżnione:

 

Przedszkola

Aleksander Teperek
Aleksandra Dębowska
Amelka Bałdyga
Amelka Tomoń
Anastazja Melich
Aniela Smolińska
Antonina Juszczakiewicz
Ariunzaya Bayasgalan
Bartosz Tober
Biedronki z Przedszkola nr 158
Eliza Czerniawska
Ewelina Gromek
Filip Kotecki
Filip Tymiński
Filip Więcek
Franciszek Jurko
Gabriela Kamińska
Gabrysia Kotarska
Hania Pieńkowska
Hania Radecka
Hanna Kloc
Ignacy Grajber
Iza Owczarczyk
Jakub Kozera
Janek Fedoruk
Julek Załuski
Julia Bachanek
Julia Chilimoniuk
Julia Sawka, Julia Michalska, Juliusz Pisarek
Kacper Buczek
Kacper Mazurkiewicz
Kajetan Szczepkowski
Karolina Sildatke
Katrzyna Firek
Kinga Pieczykolan
Kornelia Jesionek
Lena Bartnik
Lena Dawid
Łucja Rozbicka
Magdalena Zach
Maja Ziemacka
Maks Narejko
Marcin Sadowski
Marcin Żukowski
Maria Powierża
Marika Jabłońska
Marta Mruk
Matylda Rustecka
Nina Sędzikowska
Ola Sokołowska
Oliwka Wąsińska
Szczepan Porosiło
Tosia Zagórowska
Tymon Rzewuski
Weronika Weselak
Wiktoria Granatowicz
Wiktoria Urbanowska
Zosia Kopczyńska
Zosia Woźny
Zuzanna Wiśniewska
Zuzia Wrona

Szkoły kl. 0-3

Aleksandra Bronowska
Bartek Wendt
Bartosz Pogrudka
Borys Sulek
Filip Marszałek
Gabriela Walas
Gabrysia Kijo
Ida Jarmoszewicz
Julia Bielińska
Julia Pietrucha
Kacper Słowiński
Kamil Kurowski
Karolina Banasiak
Karolina Żurawek
Kinga Jabłońska
Praca zespołowa, klasa IIA ZSS nr 63, SP nr 213
Magda Grabowska
Maja Baron
Marcin Tyszka
Michał Morka, str. 2
Michał Morka, str. 1
Natalia Janus
Natalia Wardak
Oliwia Stanisz
Rafał Replin
Sebastian Borzynski
Szymon Czurek
Wiktoria Wieczorek
Zofia Rosołowska
Zuzanna Góral
Zuzia Smolak

Szkoły kl. 4-6

Aleksandra Pianowska
Alicja Jęczmieniowska
Anita Krakowiak
Daria Senkowska
Iza Stelmaszewska
Jan Łasak
Joanna Złamaniec
Julia Parzuchowska
Julia Smulkowska
Justyna Pawelec
Kamila Wieczorek
Karolina Drapała
Katarzyna Karwowska
Marysia Szmigielska
MATYLDA
Natalia Górka
Natalia Kaszewska
Natalia Kijewska
Nikodem Więckowicz
Ola Frączak
Patrycja Melkowska
Wiktoria Kieszek-Achimowicz
Wiktoria Niwińska
Wiktoria Szygulska
Wioletta Marszałek
Zofia Pochmara
Zofia Urbaniak

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE