Konkurs na Kartkę Świąteczną 2017 rozstrzygnięty!

b_200_200_16777215_00_images_phocagallery_pola-nadziei-2017-2018_Kartka_Swiateczna_1_AleksandraW.jpg

W sobotę 9 grudnia 2017 roku, w siedzibie Ośrodka Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów zebrała się komisja konkursowa w celu wyłonienia zwycięzców kolejnej już edycji  hospicyjnego konkursu bożonarodzeniowego na kartkę świąteczną dla chorego.

Jury konkursowe wyłoniło zwycięzców, których pełną listę można pobrać tutaj. Zdjęcia kartek świątecznych będziemy sukcesywnie umieszczać na stronie, ale ponieważ jest to proces czasochłonny, więc prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

W tym roku w konkursie uczestniczyło:
67 przedszkoli,
37 szkół podstawowych w kategorii klas 0-3,
37 szkół podstawowych w kategorii klas 4-8,
1 placówka specjalna.

Konkurs odbywa się corocznie w ramach akcji „Pola Nadziei”.  Ma on uwrażliwić dzieci na potrzeby ludzi chorych i cierpiących oraz zachęcać je do pełnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia.

Już teraz pragniemy zaprosić na Charytatywny Koncert Kolęd podczas którego będzie miało miejsce uroczyste zakończenie konkursu oraz wręczenie dyplomów i upominków dla dzieci wyróżnionych i nagrodzonych. Koncert odbędzie się dnia 28 stycznia 2018 roku o godz. 16:00 w kościele pw. Matki Bożej z Lourdes przy ulicy Wileńskiej 69 w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy.