Wyniki konkursu na kartkę świąteczną 2018

b_200_200_16777215_00_images_kartka-swiateczna_2018_konkurs-kartka-swiateczna-2018.jpg

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za cierpliwość wszystkim uczestnikom żonkilowego konkursu na kartkę bożonarodzeniową dla chorych w ramach hospicyjnej kampanii społecznej „Pola Nadziei 2018/2019".

Hospicyjne jury w składzie Piotr Gałecki i Hanna Gałecka, które w tym roku wyjątkowo zebrało się  na poświątecznym posiedzeniu, 3 stycznia 2019,  postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe klasy 0-3 i klasy 4-8. Na stronach internetowych OHD prezentujemy prace nagrodzone i wyróżnione w trzech osobnych albumach.

Wszystkich uczestników konkursu zapewniamy, że kartki zgodnie z ich przeznaczeniem są roznoszone do naszych chorych przez zespól hospicyjny OHD. Bardzo wszystkich przepraszamy za to wyjątkowe tegoroczne opóźnienie.

Pozostajemy z nadzieją, że przygotowywana w nadchodzącą niedzielę, 13 STYCZNIA 2019 r.  w godz. 16.00-18.00 w kościele Matki Bożej z Lourdes uroczysta  gala rozdania nagród i wyróżnień laureatom konkursu podczas koncertu kolęd z udziałem Macieja Miecznikowskiego wynagrodzi długie czekanie i sprawi wszystkim radość

Serdecznie zapraszamy na naszą wirtualną wystawę, czynną bezterminowo i do lajkowania prac przedszkolaków i uczniów  :)

Z noworocznymi pozdrowieniami
ks. Paweł Śmierzchalski MIC