Darowizna od Budimex S.A.

Więcej...

16 listopada 2017 r. ks. Paweł Śmierzchalski MIC, dyrektor OHD, podpisał z przedstawicielami firmy Budimex SA przy ul. Stawki 40 umowę darowizny dla Ośrodka Hospicjum Domowe.

Więcej...

Dzień Wolontariusza - podziękowanie

Więcej...

Za Wasz dar Waszego wolnego czasu, za uśmiech i życzliwość, którą codziennie okazujecie chorym w ich domach w prawobrzeżnej części Warszawy, Legionowa, Radzymina, Wołomina, Sulejówka, Halinowa, Wawra (do Zerzenia i Międzylesia), Marek, Ząbek, Zielonki, Kobyłki, Klembowa, Halinowa, Jabłonnej, Nieporętu...,

Więcej...

Podziękowania dla "Parapetówki z charytatywnym celem"

Więcej...

6 listopada 2017 r. w poniedziałek, pomysłodawcy Parapetówki z charytatywnym celem przywieźli do hospicjum dary zebrane podczas imprezy z myślą o Koncercie Zaduszkowym i o zimowym wyjeździe dzieci osieroconych do Trzciela.

Więcej...

Podziękowania dla Fundacji Babci Aliny

Więcej...

Fundacja Babci Aliny/Alina Foundation od kilku lat organizuje charytatywne rajdy rowerowe Przez Polskę dla polskich hospicjów i obdarowuje polskie hospicja sprzętem medycznym. Dzięki twórczej inicjatywie naszych hospicyjnych pielęgniarek Ewy Głodowskiej i Izy Kęsickiej Fundacja Babci Aliny/Alina Foundation przesłała Ośrodkowi Hospicjum Domowe paczkę zawierającą 10 pulsoksymetrów i 10 ciśnieniomierzy o wartości 1500 zł.
Bardzo serdecznie dziękujemy Fundacji Babci Aliny/Alina Foundation za ufundowanie sprzętu i ten fantastyczny gest solidarności.

Podziękowanie

Więcej...

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Konradowi Tarnopolskiemu, przewodnikowi miejskiemu z #Warszawazbuta i wszystkim Uczestnikom sobotniego spaceru charytatywnego 17 czerwca 2017 po Kolonii Profesorskiej na warszawskim Solcu za Państwa szczodrość, dzięki której po spacerze zebrali Państwo 140, 00 zł.
Dziękujemy za ten gest uważności i solidarności z naszymi chorymi i ich bliskimi urzeczywistniający międzynarodową ideę żonkilowych Pól Nadziei

BACK_TO_TOP_OF_PAGE