Sadzenie Pół Nadziei na Placu Hallera w Warszawie - 6.10.2006

6 października o godz. 12:00, w przeddzień Międzynarodowego Dnia Hospicjów, na terenie Parku Hallera przy udziale i pod patronatem Pana Burmistrza Artura Marczewskiego oraz członków Rady razem z przedstawicielami okolicznych szkół i przedszkoli zostało posadzone piąte już "Pole Nadziei".  Imprezę zorganizował Ośrodek Hospicjum Domowe przy ul. Tykocińskiej, a rozpoczęły ją jak co roku występy zespołu "Axel". Ks. Andrzej Dziedziul poinformował zebranych o różnych formach pomocy osobom cierpiącym. Zachęcał do najprostszych nawet gestów solidarności z osobami potrzebującymi, które pozwalają nam dostrzegać ich w swoim otoczeniu.

Po krótkim przemówieniu pana Burmistrza dzieci i młodzież posadziły żonkile. Burmistrz zasadził pierwszą cebulkę. Miłym akcentem były cukierki dla dzieci i małe upominki przyniesione przez pana Burmistrza.

Źródło części zdjęć:  http://www.praga-pn.waw.pl/page/index.php?str=9&date=2006-10-00&id=5453