Opieka domowa w chorobie nowotworowej - warsztaty, Zielonka 20.11.2015

20 listopada 2015 roku w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce odbyły się warsztaty z "Opieki domowej w chorobie nowotworowej". Organizatorami był nasz Ośrodek Hospicjum Domowe oraz Miejska Rada Seniorów w Zielonce. Uczestnicy zajęć poznali m.in. cele i zadania opieki paliatywnej, poznali zakres leczenia hospicyjnego oraz ćwiczyli opiekę pielęgniarską. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Za relację i zdjęcia dziękujemy Wolontariuszowi Marcinowi.

Wręczenie uczestnikom certyfikatów z odbycia warsztatu nastąpiło dzień później, 21 listopada podczas uroczystej gali seniora pt. "Młodość w wieku dojrzałym" z okazji Zielonkowskich Dni Seniorów 2015. W jej trakcie, w obecności Burmiastrza Miasta Zielonka p. Grzegorza Dudzika oraz p. Sekretarz Renaty Jóźwiak, ks. Paweł Śmierzchalski MIC i Danuta Cerbst wręczyli certyfikaty ukończenia szkolenia "Opieka domowa w chorobie nowotworowej". Szkolenie ukończyło 25 osób.