Zaduszki 2020

Więcej...

Uczucia zastępują człowiekowi muzykę, gdyż: „Nie krzyk, lecz miłość rozbrzmiewa w uchu Boga”.
Kto dobrze kieruje uczuciami, ten zgodną symfonią najlepiej chwali Boga.

Św. Stanisław Papczyński

 

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkie Rodziny naszych zmarłych Podopiecznych na hospicyjne uroczystości zaduszkowe, które odbędą się w dniu 5.11.2020 r. (czwartek) w kościele pod wezwaniem Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69:

Koncert Zaduszkowy o godz. 17:00
Nieszpory za zamarłych o godz. 18:00
Mszę świętą za zmarłych pacjentów Hospicjum godz. 18:30
Wypominki o godz. 19:15

 

Po uroczystościach zapraszamy na poczęstunek.
Pracownicy i Wolontariusze Ośrodka Hospicjum Domowe


W czasie koncertu wyświetlimy zdjęcia tych, którzy od nas odeszli. Kto chciałby zobaczyć swoją bliską osobę w wyświetlanej przez nas prezentacji prosimy o przyniesienie zdjęcia do Ośrodka Hospicjum Domowe lub przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31.10.2020 r.

 

Relacja z Zaduszek Hospicyjnych w dniu 9 listopada 2017 r.

Więcej...

9 listopada 2017 r. w czwartek w godz. 17.00-20.00 w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 odbyły się Zaduszki Hospicyjne.
Od wielu lat Zaduszki Hospicyjne stały się już tradycją w kalendarzu naszych hospicyjnych wydarzeń. Zawsze bardzo się staramy, aby to listopadowe spotkanie rodzin zmarłych chorych, wolontariuszy z różnych szkół, przyjaciół, dobrodziejów i całej społeczności Ośrodka Hospicjum Domowe NZOZ Zgromadzenia Księży Marianów było jak najpiękniej przygotowane.

Więcej...

Zaduszki Hospicyjne w dniu 9 listopada 2017 r.

Więcej...

W ramach żonkilowych Pól Nadziei bardzo serdecznie zapraszamy Rodziny naszych zmarłych pacjentów w czwartek, 9 listopada 2017 w godz. 17.00-20.00 na Zaduszki Hospicyjne poświęcone pamięci zmarłych chorych Ośrodka Hospicjum Domowe. Zaduszki odbędą się tradycyjnie w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 na Pradze.

Więcej...

Podziękowania za wsparcie w organizacji Zaduszek Hospicyjnych w dniu 3 listopada 2016 r.

Więcej...

Pracownicy i Wolontariusze Ośrodka Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów serdecznie dziękują za wsparcie Zaduszek Hospicyjnych i Mszy św. odprawionej za zmarłych pacjentów OHD.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za podarowanie przepysznych ciast domowych, w których wyczuwało się smak miłości do drugiego człowieka, dziękujemy za nieocenioną pomoc przy częstowaniu herbatą i ciastami rodzin osieroconych.

Więcej...

BACK_TO_TOP_OF_PAGE