Zaduszki hospicyjne 2015

Jezus Zmartwychwstały z Manopello

My, pracownicy i wolontariusze Ośrodka Hospicjum Domowe w Warszawie,

serdecznie zapraszamy 5 listopada 2015 r. do kościoła pw. Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69

wszystkie Rodziny naszych zmarłych Podopiecznych oraz ich znajomych na:

• Koncert zaduszkowy - godz. 17:00,
  • Nieszpory za zmarłych - godz. 18:00,
  • Mszę św. za zmarłych pacjentów hospicjum - godz. 18:30,
  • Wypominki i poczęstunek - ok. godz. 19:15

Tradycyjnie w czasie koncertu zaduszkowego wyświetlimy zdjęcia tych, którzy od nas odeszli. Kto chciałby w czasie tego spotkania zobaczyć portret swojej zmarłej bliskiej osoby, może przynieść podpisane zdjęcie do hospicjum lub przesłać je drogą elektroniczną na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (prosimy wysyłać zdjęcia na oba adresy jednocześnie) do 30 października 2015 r.

STRONA wydarzenia: https://www.facebook.com/events/871566579603026/