Spotkanie z pielgrzymami z Portugalii i Filipin

23 LIPCA 2016, w sobotę, w ramach Światowych Dni Młodzieży Ośrodek Hospicjum Domowe gości grupę 20 osób z Portugalii, którzy przyjadą z dwoma księżmi-marianami, ks. Roma Leite Rodrigues Joao Carlos z parafii São Mamede oraz ks. Novo Eduardo Alexandre Esteves z parafii Balsamão,kapelanem Szpitala w Macedo de Cavaleiros. Kilkoro Pielgrzymów z tej grupy posługuje w swoich rodzinnych miastach jako wolontariusze w szpitalach i domach opieki w Macedo, Porto i Lizbonie.

W niedzielę, 24 LIPCA 2016 serdecznie zapraszamy o godz. 9.30 na wspólne śniadanie z pielgrzymami z Portugalii i Filipin w Domu Zakonnym Księży Marianów przy ul. Wileńskiej 69 i na wspólną Mszę św. misyjną o godz. 11.00 w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 :-)