Wolontariat - jak to się zaczęło? Świadectwo Irmy

Więcej: Wolontariat - jak to się zaczęło? Świadectwo Irmy

Dlaczego zostałam wolontariuszką?

Na imię mam Irma. W wolontariacie hospicyjnym jestem od 11 lat, ale wcześniej przystąpiłam do wolontariatu szkolnego w pobliskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Pomagałam dzieciom w nauce raz w tygodniu. Miałam więcej wolnego czasu, przeszłam na wcześniejszą emeryturę i poza życiem rodzinnym, działką, podróżami i spotkaniami z przyjaciółmi mogłam dzielić go na inne zajęcia.

Więcej: Wolontariat - jak to się zaczęło? Świadectwo Irmy

Relacja ze spotkania grupy duchowego wolontariatu OHD 22 maja 2017 r.

Więcej: Relacja ze spotkania grupy duchowego wolontariatu OHD 22 maja 2017 r.

22 maja 2017 w poniedziałek w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 po raz pierwszy spotkała się na modlitwie grupa duchowego wolontariatu OHD.
Spotkanie to zapoczątkowało działanie nowej części wolontariatu, która przez modlitwę będzie wspierać działanie hospicjum, wypraszać potrzebne łaski i towarzyszyć zarówno chorym w ich chorobie, jak i członkom zespołu hospicyjnego w ich pracy.

Więcej: Relacja ze spotkania grupy duchowego wolontariatu OHD 22 maja 2017 r.